ویدیوتو یک بستر ارایه محتوا می باشد که در آن محتوای تولید شده توسط کاربران به صورت رایگان یا غیر رایگان عرضه می شود.یکی از اصول مهم کاری ویدیوتو حساسیت فوق العاده نسبت به کیفیت ارایه خدمات می باشد که با توجه به کاربر محور بودن وبسایت ویدیوتو توجه تمامی کاربران به قوانین و اصول کاری فی مابین در جهت نیل به اهداف مشترک امری ضروری می باشد.

تعاریف و اصطلاحات :

ویدیوتو :

وبسایت ویدیوتو به آدرس الکترونیکی www.videoto.ir و آدرس پستی : خراسان جنوبی، بیرجند، نیرو هوایی25، مجتمع اندیشه، بلوک 2، طبقه اول، واحد 2 ، که بستر ارایه محتوای ویدیویی و خدمات وابسته می باشد.

حساب کاربری :

حساب کاربری اشخاص حقیقی یا حقوقی که جهت استفاده از خدمات ویدیوتو توسط کاربر در ویدیوتو ایجاد شده است.

کاربر:

شخصی حقیقی یا حقوقی که نسبت به استفاده از خدمات یا محتوای ویدیوتو به صورت رایگان یا غیر رایگان اقدام کرده است.

خریدار :

شخصی حقیقی یا حقوقی از کاربران که نسبت به خرید محتوا چه به صورت پستی یا دانلودی اقدام کرده است

فروشنده :

شخصی حقیقی یا حقوقی از کاربران که نسبت به ارایه محتوا در ویدیوتو اقدام کرده است.

محتوا :

تمامی محصولات عرضه شده در ویدیوتو اعم از فایل های ویدیویی،متون،چندرسانه ای و ضمایم به عنوان محتوا اطلاق میگردد.

موضوع قرارداد:

موضوع این قراردادارایه محتوا توسط فروشنده و استفاده کاربر و خریدار از محتوا به هر نحو و تمامی امور فی مابین از طریق ویدیوتو می باشد.

مدت قرارداد:

مدت قرارداد از تاریخ ثبت نام کاربر به مدت یک سال شمسی می باشد که در صورت عدم فسخ توسط طرفین به صورت خودکار تمدید می گردد.

مبلغ قرارداد:

 • ثبت محتوا و خدمات ارایه شده در ویدیوتو کاملا رایگان می باشد و ویدیوتو هیچ هزینه ای بابت ارایه این خدمات از کاربر دریافت نمی کند.امور تجاری در ویدیوتو وابسته به مواردی از قبیل محتوای غیر رایگان و تبلیغات می باشد که با توجه به بهای تعیین شده در صفحات مربوط به محتوای فوق تعیین می گردد و استفاده از موارد فوق اختیاری می باشد.

قوانین عمومی

حضور کاربر در ویدیوتو به منزله مطالعه و پذیرش این قرارداد می باشد و ثبت نام در ویدیوتو و ایجاد حساب کاربری به منزله امضای فیزیکی این قرارداد در کمال صحت توسط کاربر خواهد بود.

 • ویدیوتو در ایران فعالیت می کند بنابراین تمام فعالیت های انجام شده در بستر ویدیوتو از قوانین و عرف جاری جمهوری اسلامی ایران تبعیت خواهند کرد و فعالیت کاربران نیز از این مورد مثتثنی نمی باشد.بدیهیست تطابق هر گونه فعالیت کاربر علی الخصوص موارد مرتبط با محتوا بر عهده کاربر می باشد.
 • حساب کاربری هر شخص متعلق به خودش می باشد و امکان استفاده از حساب کاربری توسط اشخاص ثالث وجود ندارد. کاربر با ایجاد حساب کاربری مسئولیت حفاظت از اطلاعات موجود در حساب کاربری را می پذیرد و مسئولیت هر گونه اقدام انجام شده از طریق حساب کاربری متوجه کاربر مالک حساب کاربری خواهد بود بنابراین کاربران مسئول حفاظت و صیانت از اطلاعات خود و سایر کاربران که به هر نحو در اختیار کاربران قرار می گیرد در برابر هر گونه اقدام ممکن می باشند.
 • کاربر در ارایه اطلاعات به ویدیوتو مختار خواهند بود اما در صورت ارایه اطلاعات موظف به ارایه دقیق و صحیح اطلاعات خواسته شده توسط ویدیوتو در کمال صحت و صداقت است بدیهیست ارایه خدمات مختلف ویدیوتو ممکن است با توجه به سطوح اعتبار سنجی و اطلاعات دریافتی از کاربر باشد.مسئولیت هر گونه مغایرت اطلاعات و یا ارایه اطلاعات نادرست بر عهده کاربر خواهد بود.
 • سن قانونی استفاده از خدمات ویدیوتو برای کاربر مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران حداقل 18 سال تمام می باشد ، استفاده از خدمات ویدیوتو برای افراد زیر سن قانونی می بایست تحت نظر والدین یا قیم قانونی کاربر باشد.
 • کاربر متعهد می شود از خدمات ، محتوا و اطلاعات موجود در ویدیوتو در جهت منافی قوانین و اخلاق استفاده ننماید و هر گونه خسارت به ویدیوتو ، اشخاص ثالت و منافع ایشان متوجه کاربر خاطی می باشد.
 • هر گونه تلاش برای دسترسی غیرمجاز و خارج از چارچوب تعیین شده به محتوا،اطلاعات و خدمات در ویدیوتو یا ایجاد هر گونه اختلال در عملکرد ویدیوتو و منافع آن به هر نحو غیرمجاز می باشد.
 • به موجب حفظ حقوق کاربران و ویدیوتو هر گونه کپی برداری و انتشار محتوا ، اطلاعات و خدمات موجود در ویدیوتو بدون اجازه ویدیوتو و مالک محتوا غیر مجاز می باشد.
 • اسپمینگ و ....
 • رسیدگی به شکایات و اختلافات کاربر که مرتبط با خدمات ، محتوا و اطلاعات موجود در ویدیوتو باشند در وهله اول به صورت حل اختلاف داخلی و توسط ویدیوتو انجام خواهد شد و ویدیوتو تمام تلاش خود را در جهت احقاق حقوق کاربر خواهد کرد و در صورت عدم حل اختلاف ویدیوتو راهنمایی لازم را در جهت احقاق حقوق کاربر در مراجع قانونی ذیربط خواهد داشت.بدیهیست پیگیری های مربوط به امور حل اختلاف متوجه کاربر خواهد بود.رسیدگی به شکایات و اختلافات به صورت شخصی و یا خارج از چارچوب ارایه خدمات، محتوا و اطلاعات و رفتارهای خارج از عرف کاربران ویدیوتو متوجه کاربر خاطی می باشد.
 • کاربر می بایست برای استفاده از ویدیوتو از ip های معتبر و واقعی استفاده نماید و استفاده از پروکسی و ابزارهای تغییر هویت مجازی و ip غیرمجاز می باشد.
 • ویدیوتو بستر ارتباط لازم کاربران را از قبیل تماسهای مربوط به پشتیبانی ، پرسش و پاسخ و حل اختلاف را به صورت داخلی ، امن ونظارت شده فراهم کرده است و هرگونه ارتباط کاربران از قبیل تبادل اطلاعات تماس،پرداخت و سایر ارتباطات غیرضروری خارج از چارچوب ویدیوتو غیرمجاز می باشد و عواقب آن متوجه کاربر می باشد.
 • در صورتیکه ویدیوتو تشخیص دهد کاربر به هر نحو بندهای موجود در این قرارداد را نقض نموده است،مجاز به تعلیق حساب کاربری ، لغو دسترسی کاربر و جلوگیری از فعالیت وی، توقیف مبالغ موجود در حساب کاربری در موارد خاص و توقف ارایه خدمات به کاربر خواهد بود.
 • هر گونه تلاش جهت فریب کاربر و تبلیغات کاذب و دستکاری در سیستم های محاسباتی ویدیوتو غیرمجاز می باشد.

· تمام تراکنش ها و عملیات مالی توسط سیستم ویدیوتو انجام می شوند و مسئولیت هر گونه تراکنش خارج از چارچوب تعیین شده در ویدیوتو متوجه کاربر می باشد.

قوانین فروشنده

 • فروشنده با بارگذاری محتوا در ویدیوتو اهلیت قانونی خود را مبنی بر تولید و ارایه محتوا می پذیرد و در خصوص هر گونه ادعای اشخاص ثالت مبنی بر مالکیت محتوا ، عدم وجود مجوز انتشار محتوا توسط فروشنده و جعل عنوان مسئولیت پاسخگویی به دعوی اشخاص ثالث فروشنده خواهد بود
 • فروشنده مسئول تولید یا ارایه محتوا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمانهای تابعه به ویژه قوانین مرتبط با تجارت الکترونیک ، حمایت از حقوق مولفین و مصنفین و قوانین مرتبط با پخش آثار صوتی و تصویری می باشد و هر گونه مسئولیت در خصوص محتوای ارایه شده متوجه فروشنده خواهد بود.
 • فروشنده در صورت فعالسازی امکان پشتیبانی برای محتوا ، موظف به ارایه پشتیبانی به صورت کاملا حرفه ای دربازه زمانی تعهد خود می باشد و می بایست تمام امور مربوط به پشتیبانی خریدار را حداکثر تا 48 ساعت پاسخگویی نماید.بدیهیست در صورت عدم تحقق این مورد ویدیوتو جهت حفظ حقوق خریدار مجاز به توبیخ فروشنده در سیستم داخلی خود می باشد.ضمنا فروشنده می تواند بهای پشتیبانی را در بهای تمام شده محتوا منظور نماید.
 • بهتر است فروشنده جهت بهبود کیفیت ارایه خدمات خود به نظرات کاربران در خصوص محتوا که نیاز به پاسخگویی دارند ، پاسخ دهد اما الزامی بابت این مورد از طرف ویدیوتو وجود ندارد . ضمنا با توجه به این که در پاره ای از موارد ممکن است پایش و مدیریت نظرات ارسالی کاربران چالش برانگیز باشد ویدیوتو حق غیرفعالسازی نظرات را برای محتوای فوق خواهد داشت.
 • در صورت فعالسازی امکان فروش پستی محتوا ، فروشنده موظف به انجام امور مربوط به فروش های فوق از قبیل ارسال محتوا مطابق محتوای ثبت شده در ویدیوتو ، ارسال محتوا در بازه زمانی مشخص شده و ارایه اطلاعات ارسال و رهگیری به خریدار و تضمین سلامت فیزیکی محتوای ارسالی می باشد.و در صورت عدم تحقق موارد فوق ویدیوتو مجاز به توبیخ کاربر در سیستم داخلی ، و در صورت تکرار تعلیق و توقیف حساب کاربری فروشنده خواهد بود.
 • تعیین بهای محتوای ارایه شده در ویدیوتو توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشنده می تواند با رعایت حقوق خریدار و توجه به ارزش محتوا و خدمات ارایه شده از قبیل پشتیبانی ، فروش پستی و... بهای محتوای خویش را تعیین نماید بدیهیست امکان ارایه رایگان محتوا و خدمات نیز وجود دارد.در پاره ای از موارد ویدیوتو بنا بر تجربه موجود و سیاست های فروش مشاوره هایی را در جهت تعیین بهای محتوا به فروشنده ارایه خواهد کرد.ضمنا ممکن است ویدیوتو بنابر سیاست های انگیزشی فروش با رعایت حقوق فروشنده در مقاطع زمانی محدود و مختلف با اطلاع رسانی به فروشنده اقدام به ارایه تخفیف روی محتوای درج شده در ویدیوتو نماید.شایان ذکر است فروشنده امکان درج تخفیف روی کالای خود را خواهد داشت اما ارایه تخفیف مورد نظر به خریدار منوط به تایید ویدیوتو می باشد.
 • ایجاد اختلال در فروش سایر فروشندگان و ویدیوتو به هرنحو غیرمجاز می باشد و ویدیوتو مجاز به پیگیری و برخورد با کاربر خاطی می باشد.
 • فروشنده موظف به تولید محتوای با کیفیت مناسب ، ارایه شفاف توضیحات و امکانات محتوا و تعاریف حرفه ای در خصوص محتوای خود می باشد و بدیهیست پرداختن به مسائل حاشیه ای ، تخریبی و مقایسه ای غیرمجاز می باشد.بدیهیست ممکن است ویدیوتو با اتکا به سیاست های فروش و ارایه محتوا به ویرایش بخش هایی از محتوا اقدام نماید.
 • درامد حاصل از فروش محتوای غیر رایگان در ویدیوتو به سه قسمت تقسیم می شود.

الف سهم کاربر که پورسانت نامیده می شود.

ب سهم ویدیوتو که باتوجه به هزینه های ارایه خدمات،تبلیغات و بازاریابی و محتوا و مخارج جاری ویدیوتو تعیین می گردد

ج کسورات قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده که درصورت تعلق گرفتن به محتوای خاص پس از محاسبه به مراجع قانونی ذیصلاح پرداخت خواهند شد

 • درامد فروشنده از فروش محتوای غیر رایگان ثبت شده در ویدیوتو می باشد که با توجه به درصد سهم تعیین شده وی از بهای محتوا پس از کسورات قانونی از قبیل مالیات و عوارض ، یه صورت ماهیانه و مطابق قوانین تسویه حساب ویدیوتو به وی پرداخت می گردد و امکان تسویه حساب خارج از این چارچوب امکان پذیر نمی باشد. ضمنا سایر درامد های کاربر از قبیل ،شارژ حساب،عواید تبلیغات ، پاداش های کاربری و مقطعی در حساب کاربری ویدیوتوی کاربر ثبت خواهند شد و مشمول تسویه حساب ماهیانه نخواهند بود و صرفا جهت امور مالی داخلی ویدیوتو و خرید محتوا قابل استفاده خواهند بود.
 • تسویه حساب ویدیوتو با فروشنده به صورت ماهیانه می باشد و در روز 25م هرماه اسناد حسابداری مربوط به تسویه حساب صادر خواهد شد و وارد مرحله واریز به حساب فروشنده می شود که عموما تا واریز وجه به حساب فروشنده 12 تا 72 ساعت زمان خواهد برد.بدیهیست ویدیوتو تمام تلاش خود را مبنی بر تسویه حساب سریع با فروشندگان خواهد داشت.
 • تسویه حساب تنها با فروشندگانی انجام خواهد شد که حداقل مبلغ 50000 تومان به صورت قابل تسویه در حساب کاربری داشته باشند و حداقل 14 روز تمام از مدت زمان ثبت نامشان در ویدیوتو گذشته باشد.بدیهیست مبالغی که مطابق این روال تسویه نگردند،در پایان سال پرداخت خواهند شد.
 • ویدیوتو بستر مناسب بازاریابی جهت افزایش فروش محتوای فروشنده را فراهم نموده است اما بدیهیست که فروشنده می تواند جهت فروش بیشتر محتوای خود نسبت به تبلیغات محتوای خود در مکان های مجاز اقدام نمایند.
 • فروشنده جهت لغو انتشار محتوا می بایست دلایل قانع کننده را به ویدیوتو ارایه نماید و در صورت لغو انتشار محتوا ، در جهت حفظ حقوق خریدار ، محتوا تنها برای خریداران آن محتوا قابل نمایش خواهد بود و فروشنده ملزم به ارایه خدمات تعهد شده از قبیل پشتیبانی و ... می باشد.
 • فروشندگان می توانند برای بهبود فروش محتوای خود از امکانات تبلیغاتی موجود در ویدیوتو از قبیل تبلیغات بنری ، ویدیویی و پروموشن تبلیغاتی استفاده نمایند که پس از انتخاب پلن مربوطه و پرداخت بها و تایید فعالسازی توسط ویدیوتو قابل استفاده خواهد بود.بدیهیست هزینه های پرداختی بابت این موارد غیرقابل برگشت می باشند.

· مالکیت معنوی محتوای ارایه شده متوجه فروشنده می باشد و حقوق نشر محتوا متوجه ویدیوتو می باشد. بدیهیست مالکین محتوا با توجه به دریافت پورسانت مازاد بابت تولید محتوای اختصاصی ویدیوتو حق انتشار محتوای اختصاصی ویدیوتو را در سایر بسترها ندارند.

قوانین خریدار

 • خریدار می بایست جهت استفاده از محتوای غیر رایگان نسبت به پرداخت وجه آن اقدام نماید.
 • با توجه به محفوظ بودن مالکیت معنوی محتوا برای فروشنده و حقوق نشر برای ویدیوتو به طور کلی رعایت حقوق متقابل خریدار و فروشنده ، انتشار محتوای خریداری شده به هر نحو ممنوع می باشد و در صورت اثبات با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.بدیهیست انتشار محتوای رایگان با ذکر فروشنده محتوا و ویدیوتو بلامانع می باشد.
 • در صورت خرید محتوا به صورت پستی خریدار ظرف مدت ساعت موظف به اعلام وضعیت مرسوله و محتوای دریافتی به صورت صحیح و سالم یا مغایر و معیوب می باشد که در صورت سلامت مرسوله دریافتی با فروشنده تسویه حساب و در صورت معیوب بودن مرسوله مراحل حل اختلاف طی خواهد شد.بدیهیست در صورت عدم اعلام وضعیت مرسوله در زمان تعیین شده سلامت مرسوله به صورت خودکار تایید خواهد شد.ضمنا امکان دانلود محتوای پستی نیز تنها پس از تایید صحت و سلامت محتوا وجود خواهد داشت.
 • باتوجه به تحویل فوری محتوا در ویدیوتو و رعایت حقوق فروشنده ، خریدار می بایست در هنگام خرید محتوا دقت کافی را داشته باشد چرا که در صورت بروز هر گونه اشتباه در خرید محصول عواقب آن متوجه خریدار خواهد بود و امکان عودت وجه و تعویض محتوا نخواهد بود مگر آن که خریدار دلایل کافی و متقن را در خصوص تطابق با قوانین عودت وجه ویدیوتو داشته باشد.
 • تخفیفات ارایه شده در ویدیوتو بر اساس سیاست های فروش و حمایت از خریدار توسط ویدیوتو یا فروشنده در بازه های زمانی مشخص و محدود ارایه می شوند لذا ویدیوتو تعهدی بابت ارایه تخفیف خارج از چارچوب و زمان تعیین شده نخواهد داشت.
 • پشتیبانی محتوای خریداری شده در حیطه مباحث همان محتوا خواهد یود لذا فروشنده تعهدی بابت پاسخگویی به سوالات خارج از چارچوب محتوای خریداری شده نخواهد داشت.ضمنا فروشنده هیچگونه تعهدی مبنی بر پاسخگویی مباحث مطرح شده پیرامون محتوای فاقد پشتیبانی نخواهد داشت.
 • پس از خریداری محتوا ، خریدار امکان درج بازخورد در خصوص محتوای خریداری شده را جهت تسهیل در انتخاب سایر کاربران خواهد داشت لذا تاکید بر رعایت جانب انصاف و صداقت از طرف خریدار می باشد.
 • درصورتیکه محتوا فاقد امکان ارسال پستی باشد ، تنها امکان دانلود محتوا برای خریدار فراهم خواهد بود.
 • در صورت عدم رعایت حقوق خریدار از جمله عدم ارایه پشتیبانی مناسب و یا هر گونه مشکل مرتبط با محتوا توسط فروشنده ، واحد حل اختلاف ویدیوتو تمام سعی خود را در جهت احقاق حقوق مالی و معنوی خریدار خواهد داشت.

· تمامی لینک های دانلود ارایه شده از تاریخ خرید محتوا به مدت 10 روز اعتبار خواهند داشت ، در صورت اتمام این دوره خریدار می بایست با تماس با واحد پشتیبانی ویدیوتو اقدام به دریافت لینک دانلود جدید نماید بدیهیست ویدیوتو با اعتقاد قلبی به رعایت حقوق کاربران و با توجه به مواردی همچون تعداد درخواست های خریدار، دلایل ارایه شده ، رزومه کاربر ، هزینه های در جریان و منابع سرور در پذیرش یا رد درخواست کاربر مختار خواهد بود.

تعهدات ویدیوتو

 • ویدیوتو متعهد به حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربر می باشد و به هیچ وجه از این اطلاعات در جهت مقاصد تبلیغاتی و ... استفاده نخواهد کرد و اطلاعات کاربران را جز در مواردی که مجاری رسمی قضایی ایران به دلایلی منطقی درخواست نمایند در اختیار هیچ نهاد و فردی نخواهد گذاشت.
 • در جهت حفظ حقوق کاربران به ویژه فروشندگان ، ویدیوتو کاملا متعهد به شفاف سازی تراکنش های انجام شده می باشد.تمامی فرایندها و عملیات انجام شده در ویدیوتو از قبیل خرید،فروش،محاسبه کمیسیون و... به صورت کاملا اتوماتیک می باشد و به صورت لحظه ای قابل پیگیری می باشند.
 • در صورت بروز هر گونه اختلاف و دعوی حقوقی یا کیفری برای کاربر ، در صورت درخواست مراجع قضایی ، ویدیوتو در صورت تشخیص کمال همکاری را جهت احقاق حقوق منطقی کاربر خواهد داشت.
 • ویدیوتو متعهد به تسویه حساب با فروشنده طبق موعد مقرر و به صورت ماهیانه و مطابق قوانین تسویه حساب می باشد.
 • ویدیوتو تمام تلاش خود را در جهت حفاظت و صیانت از محتوای کاربر به کار خواهد بست و به هیچ عنوان محتوای غیر رایگان کاربر را در اختیار اشخاص ثالث بدون پرداخت وجه آن قرار نخواهد داد.ضمنا حقوق تولید کننده محتوا را چه در صورت انتشار محتوا در ویدیوتو و چه در صورت رد محتوا حفظ نماید.
 • ویدیوتو متعهد به تلاش در جهت احقاق حقوق کاربر در برابر نارضایتی در خصوص خدمات تجاری ارایه شده توسط ویدیوتو یا فروشنده می باشد.بدیهیست ویدیوتو در انتشار محتوای رایگان نیز تمام تلاش خود را جهت ارایه خدمات شایسته کاربر به کار خواهد بست.

·

قوانین تولید محتوا

 • محتوای ارسالی توسط کاربر می تواند توسط هر ابزار ضبط ویدیو تولید شده باشد اما میبایست دارای کیفیت مطلوب از نظر صدا و تصویر باشد.کیفیت مطلوب صدا و تصویر یعنی تمام جزئیات محتوا به خوبی منتقل شود و فاقد عناصر مزاحم از قبیل نویز ، صدای محیط ، موسیقی آزار دهنده ، فضای شلوغ و نامرتب کادر تصویر ،لرزش دوربین، نور نامناسب محیط ، قطع و وصل بی دلیل باشد.
 • کاربر می بایست در ارایه محتوا از پرداختن به مسایل حاشیه ای ، حساسیت زا و هر گونه تبلیغات تصویری و صوتی غیرمرتبط با محتوا و ارایه دهنده جلوگیری نماید.
 • پیشنهاد می شود کاربر در ارایه محتوا تمام موارد مربوط به آموزش را از قبل آماده نماید و چند بار قبل از ضبط محتوا ارایه صحیح را تمرین نماید.
 • ویدیوتو امکان ساخت دمو را برای کاربر فراهم کرده است اما پیشنهاد می شود کاربر نسبت به ساخت ویدیوی معری دوره خود اقدام نماید و در آن مواردی از قبیل رزومه ، مباحث مطرح شده ، کاربرد محتوا و ... را معرفی نماید.
 • پیشنهاد می شود ویدیوهای آپلود شده در ویدیوتو در قسمت های نهایتا 20 الی 30 دقیقه ای باشند و حجم هر فایل آپلودی نهایتا 500 مگابایت برای هر قسمت می باشد.کاربر می تواند برای کاهش حجم محتوا از نرم افزارهای مربوطه استفاده نماید.
 • برای افزایش بهره وری کاربر میبایست در ثبت محتوا از تصاویر واضح و گویا و توضیحات کافی با ساختار نوشتاری مناسب استفاده کند و بهترین دسته بندی ، فیلتر ها و تگ ها را انتخاب نماید.

· .ملاک اختصاصی یا غیراختصاصی بودن محتوا در ویدیوتو استفاده از نام و برند ویدیوتو در ضبط ویدیو توسط مدرس می باشد و مواردی که توسط مونتاژ در این خصوص به محتوا الصاق شوند قابل قبول نخواهند بود.

قوانین عودت وجه:

 • در صورت هرگونه اختلال در خرید پستی محتوا از قبیل ارسال محتوای مغایر ، ناقص و معیوب توسط فروشنده و یا عدم ارسال مرسوله وجه پرداختی خریدار پس از احراز موارد فوق در اسرع وقت عودت داده خواهد شد.